Start

Piknik klasowy okazji Dnia Dziecka nieco odwlekł się w czasie, ale czekaliśmy na stosowne warunki atmosferyczne. I tak udało się 19 czerwca. Klasa IIa spędziła miło czas bawiąc się i relaksując na kocykach w parku w Koźlu przy muszli koncertowej i placu zabaw.

Zapraszamy do galerii

19 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową dla klasy czwartej, poprzedzony egzaminem teoretycznym. Zadaniem dzieci było przejechanie w sposób poprawny ułożonego toru, zdanie obu egzaminów i uzyskanie pozytywnej oceny. Wszyscy uczniowie poradzili sobie z zadaniem

i otrzymali kartę rowerową. Gratulujemy!

14 czerwca uczniowie klasy II a zaprosili do szkoły swoich rodziców, dla których wystawili spektakl teatralny pt. "Kot w butach". Uczcili w ten sposób Dzień Matki oraz zbliżający się Dzień Ojca.

Piękna charakteryzacja i gra aktorów oraz barwna scenografia nadały spotkaniu wyjątkowego nastroju. Udzielił się on nie tylko zaproszonym gościom, ale i samym aktorom, którzy w szczególny sposób przeżywali to wydarzenie.

Po spektaklu odbył się rodzinny piknik przy ognisku na boisku szkolnym.

Dziękuję Rodzicom za współudział w przygotowaniu tej pięknej uroczystości.

Wychowawca klasy: Anna Sudół

Zapraszamy do galerii

Przed nimi wakacje, za nimi rok wytężonej pracy. Podczas uroczyste gali, która odbyła się 13 czerwca w kozielskim domu kultury, najzdolniejsi uczniowie z Kędzierzyna-Koźla zostali wyróżnienie listami gratulacyjnymi od władz miasta. W gronie nagrodzonych znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły: Klara K. - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego i Blanka C. - zdobywczyni wysokiego miejsca w etapie miejsko-gminnym Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Podziękowania i gratulacje otrzymały również panie E. Nocoń i B. Polak, które przygotowywały dziewczęta do konkursów. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

LOKALNA 24 - LINK do artykułu

W ramach X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Elektrośmieci oddajesz, nagrody dostajesz” przeprowadziliśmy również wewnętrzny, szkolny konkurs dla uczniów klas 1-8. Oto wyniki: I miejsce zajęła klasa 6a, II miejsce - klasa 4a, miejsce III - klasa 5a. Nagrodę indywidualną otrzymuje Damian L. z klasy 6a. BRAWO!

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie i informujemy, że wyniki ogólnopolskiej rywalizacji poznamy dopiero we wrześniu.

Koordynatorka:

Elżbieta Giżyńska

W dniu 13.06.2024r. w klasie 1a zorganizowaliśmy Dzień Rodziny. Jest to wyjątkowe święto, które celebruje więzi rodzinne i integruje społeczność szkolną. Dzieci przygotowały inscenizacje piosenki pt. "Gdzie strumyk płynie z wolna" oraz dwa tańce integracyjne. Po części oficjalnej wszyscy udali się na ognisko, gdzie piekliśmy kiełbaski, bawiliśmy się i tańczyliśmy. Była to okazja do rozmów

i nawiązania bliższych relacji między rodzinami. To miłe wydarzenie, pozostanie w pamięci dzieci

i rodziców na długo.

Anna Gawłowska