Start

Klasa III a przyłączyła się do akcji tworzenia kartek świątecznych organizowanej przez Publiczne Przedszkole nr 17. Każdy z uczniów  wykonał kartkę podczas zajęć plastycznych.

W Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „ Spelling Bee”, nasze uczennice zdobyły PIERWSZE i TRZECIE miejsce!!!

Najlepszą zawodniczką okazała się Zuzanna Baran (miejsce I)oraz Blanka Cybulska (miejsce III)

W tym roku szkolnym podium zostało ZDOBYTE przez NASZĄ SZKOŁĘ! Podnieśliśmy poprzeczkę BARDZO WYSOKO :) Gratulujemy dziewczętom z klasy VI.

Remigiusz Wójcik

Akcja charytatywna pt. Misiobranie zakończona,

wszystkim za udział w przedsięwzięciu bardzo dziękujemy 😊.

Spisaliście się na medal!

pluszaków była zaskakująca ilość, z resztą zdjęcie mówi samo za siebie.

Nie od dziś wiadomo, że gry planszowe łączą ludzi. Grając wspólnie spędzamy sporo czasu na wspólnej, pełnej śmiechu zabawie. Przekonać się dziś o tym mogli uczniowie klasy 4a, którzy całą lekcję wychowawczą przeznaczyli na gry w różnego rodzaju planszówki. Dobra zabawa, a przy okazji praca mózgu na wysokich obrotach, ciągłe myślenie, planowanie i rozwijanie dziecięcej inteligencji było udziałem naszych czwartaków.

Katarzyna Czapla